I-MAXIMUM Sp. z o.o.

WYPOSAŻENIE DO GAZÓW LPG I SNG

I-MAXIMUM sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie projektowym i technicznym obejmując instalacje gazowe LPG oraz SNG „pod klucz”. Firma specjalizuje się w doborze przemysłowych parowników oraz systemów mieszania gazów - blenderów SNG (LPG i powietrze; biometan i LPG; gaz ziemny i LPG). 

Zespół specjalistów I-Maximum ma 20 lat doświadczenia w instalacji parowników LPG (ponad 500 sztuk) oraz mikserów SNG (ponad 10 sztuk). I-maximum jest oficjalnym dystrybutorem koreańskiej firmy Korea Gas Engineering (KGE) w Unii Europejskiej. KGE to lider w produkcji i sprzedaży parowników LPG w Ukrainie i w Azji.

Korea Gas Engineering (KGE) to wiodący producent i dystrybutor parowników LPG oraz mikserów SNG, obsługujący ponad 30 krajów na całym świecie, takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Ukraina, Litwa, Republika Czeska i Polska. W ciągu dwunastu lat działalności KGE wyprodukowało ponad 4000 parowników LPG i ponad 30 mikserów SNG. Zakłady produkcyjne KGE posiadają certyfikat ISO 9001, a parowniki LPG posiadają certyfikaty CE, spełniając wymogi dyrektyw PED i ATEX w Unii Europejskiej.

Firma świadczy również usługi wsparcia w trakcie użytkowania systemu, oferując doradztwo przy doborze urządzeń i dostarczając zoptymalizowane rozwiązania.

W asortymencie I-Maximum znajdują się parowniki czterech modeli:

  • seria KWV – wodny, z cyrkulacją wody obiegowej
  • seria KEV-SR - elektryczny z łaźnią wodną
  • seria KDV - elektryczny suchy
  • seria KBV - gazowy Indirect Fire z łaźnią wodną (pośredni proces odparowania ciekłej fazy LPG poprzez podgrzewanie wymiennika ciepła (glikolu) za pomocą płomienia z palnika w zamkniętej komorze spalania).

Dodatkowo posiadamy w ofercie blendery:

  • blender model KRM - automatyczne mieszanie syntetycznego gazu ziemnego (SNG)
  • blender model KVM (zasada Venturiego) do gazu syntetycznego (SNG).

Okres produkcji wynosi 45-70 dni.

Sprzęt I-Maximum posiada certyfikaty CE (PED, ATEX).

Firma oferuje serwis i wsparcie techniczne w zakresie obsługi i konserwacji naszego sprzętu.

Ponad 30 krajów świata przekonało się już o doskonałej jakości urządzeń KGE.

Parowniki firmy zostały już z powodzeniem zainstalowane w Polsce, Czechach, Litwie i w Ukrainie. W ciągu zaledwie 5 lat firma sprzedała i zamontowała w Ukrainie około 400 parowników LPG: seria KBV - 70 sztuk, seria KDV - 40 sztuk, reszta to parowniki serii KEV-SR. Również w Ukrainie zainstalowano 8 mikserów SNG.