GasTechExpo na Targach Stacja Paliw

22.3.2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w Strefie GasTechExpo w ramach 28. edycji Targów Stacja Paliw organizowanych przez Polską Izbę Paliw Płynnych

Międzynarodowe Targi Stacja Paliw to w kalendarzu branży petrochemicznej najważniejsze wystawiennicze wydarzenie. W tym roku po raz pierwszy elementem Targów będzie strefa GasTechExpo, której patronem jest Polska Organizacja Gazu Płynnego. W jej ramach organizujemy także drugą edycję panelu pt. Niskoemisyjne paliwa w transporcie. Targi Stacja Paliw stają się tym samym najważniejszym wydarzeniem targowym także dla sektora paliw gazowych w Polsce w 2023 roku. Zapraszamy do udziału wystawców z branży LPG, LNG, CNG oraz H2.

Korzystając ze swojej ugruntowanej w Polsce pozycji Targi Stacja Paliw, objęte w tym roku także patronatem POGP, zapewniają wyjątkową platformę rozwoju biznesu, budowania relacji, wzmocnienia pozycji rynkowej i kształtowania trendów na rynku polskim i środkowoeuropejskim. Pod jednym dachem spotkacie Państwo producentów instalacji gazowych dla motoryzacji, producentów zbiorników ciśnieniowych i kriogenicznych, wytwórców butli, zbiorników transportowych i magazynowych oraz cystern, producentów armatury jak i dostawców technologii i instalacji, a także przedstawicieli branży ciekłych paliw transportowych w Polsce. Targi Stacja Paliw to impreza międzynarodowa,organizowana z myślą o wystawcach z całej Europy. 

Udział w Targach Stacja Paliw to niewątpliwie okazja do: 

  • nawiązania nowych kontaktów biznesowych,
  • umocnienia pozycji na rynku ciekłych paliw gazowych,
  • prezentacji swojej oferty,
  • poznania nowości branży petrochemicznej,
  • budowania bazy klientów i partnerów,
  • udziału w panelach tematycznych,
  • swobodnego networkingu w gronie ekspertów branży.               

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą targów oraz zgłaszanie swojego udziału w wydarzeniu. W celu prawidłowej kategoryzacji i identyfikacji stoiska jako części strefy gazowej, prosimy w zgłoszeniu wskazać moduł GasTechExpo.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w Targach, poprosimy o kontakt z organizatorami telefonicznie +48 504 144 151 lub drogą elektroniczną: targi@paliwa.pl.